W niedzielę w ramach rozgrywek Serie A piłkarze Napoli podejmą zawodników Bologny. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sport 1. Zapraszamy na analizę!

Serie A: Napoli – Bologna

Serie A: Napoli – Bologna

Napoli gra poniżej oczekiwań, ale to wciąż drużyna z dużym potencjałem. Obecnie po dwudziestu czterech ligowych kolejkach mają na swoim koncie czterdzieści cztery punkty i lokują się na szóstej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Sassuolo. Sprawiali lepsze wrażenie w tym meczu, ale głupie błędy w defensywie spowodowały, że tylko zremisowali ten mecz 3:3. W ich drużynie kontuzjowani są Lozano i Petagna.

Bologna to solidny ligowy średniak. Aktualnie zajmują dwunaste miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu pięciu rozegranych meczach dwadzieścia osiem punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali na wjeździe z zawodnikami Cagliari. Grali w tym meczu lepiej od rywala, ale to on okazał się lepszy i Bologna przegrała 0:1. W ich zespole kontuzjowani są Baldursson, Dominguez, Farago, Hickey, Santander oraz Tomiyasu. Z kolei za żółte kartki pauzować będzie Schouten.

W rundzie jesiennej piłkarze Napoli wygrali na wyjeździe z piłkarzami Bologny 1:0. W meczu u siebie te powinni wygrać. Bologna ma przeciętny skład, a Napoli gra nierówno, ale walczą o czołowe miejsce na koniec sezonu i nie mogą tracić punktów, jak to ma czasem w ich meczach miejsce.

MeczTypKursBukmacher
Napoli – Bologna11,55sts
Poprzedni artykułEkstraklasa: Raków – Cracovia (Typ i Analiza)
Następny artykułSerie A: Inter – Atalanta (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.