W sobotę w ramach rozgrywek brazylijskiej Serie A piłkarze Palmeiras podejmą zawodników Santosu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:30. Zapraszamy na analizę!

Serie A: Palmeiras – Santos

Serie A: Palmeiras – Santos

Palmeiras notuje fantastyczny sezon. Obecnie po dziesięciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie, aż dwadzieścia dwa punkty i lokują się na pierwszej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali u siebie z piłkarzami ostatniego w tabeli Gremio. Szybko strzeli dwa gole, a potem kontrolowali mecz. Była to ich czwarta wygrana z rzędu. W ich drużynie nie zagrają Adriano, Dudu, Esteves, Gabriel Veron, Pedrao i Weverton.

Santos także gra nieźle, ale nie jest to ścisłą czołówką. Aktualnie zajmują siódme miejsce w ligowej tabeli, mając po dziesięciu rozegranych meczach piętnaście punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami trzeciego w tabeli Athletico-PR. Zagrali w tym meczu bardzo dobrze i wygrali 2:1. W ich zespole nie wystąpią Alison, Jobson, Kaio Jorge oraz Sandry.

Santos rozegrał ostatnio dobry mecz, ale wcześniej dwóch z rzędu nie potrafili wygrać. Ten sezon taki jest w ich wykonaniu. Dobre mecze przeplatają słabymi. Palmeiras walczy o zachowanie pierwszego miejsca, więc w meczu u siebie mają spore szanse wygrać.

MeczTypKursBukmacher
Palmeiras – Santos11,72sts
Poprzedni artykułPremier Division: Longford – Drogheda (Typ i Analiza)
Następny artykułPepsideild: KR Reykjavik – Keflavik (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.