W niedzielę w ramach rozgrywek Serie A piłkarze Parmy podejmą zawodników Romy. Początek meczu zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisja w Eleven Sports 2.

Serie A: Parma – Roma

Serie A: Parma – Roma

Gospodarze niedzielnego meczu grają przeciętnie. W jedenastu meczach zdobyli czternaście punktów i zajmują dziesiąte miejsc w ligowej tabeli. W ostatniej kolejce zaprezentowali się nieźle i zremisowali na wyjeździe z Fiorentiną 1:1. W tym sezonie przeplatają jednak niezłe mecze z bardzo słabymi.

Liderem tego zespołu jest Dejan Kulusevski, który ma siedem punktów w klasyfikacji kanadyjskiej i razem z Gervinho stanowią o sile swojego zespołu. Z powodu braku Inglese i Corneliusa zespół nie gra zbyt efektywnie, chociaż lukę po nich stara się zapełnić Yan Karamoh.

Roma gra w tym sezonie bardzo dobrze. Mają oni, aż dwadzieścia dwa punkty zdobyte, w jedenastu kolejkach i lokują się na trzecim miejscu w ligowej tabeli. Ostatnio mają bardzo dobry czas, co potwierdzili w ostatniej kolejce ligowej, w której pokonali u siebie Napoli 2:1.

We wspomnianym meczu świetnie zagrał Javiera Pastore, który zanotował aż jedenaście udanych odbiorów. Jest to drugi najlepszy wynik w jego karierze w lidze włoskiej. Do składu powinien wrócić Fazio, co da jakość w defensywie. Zresztą piłkarze Romy, jeden po drugim wracają do zdrowia i wydaje się, że Roma może grać coraz lepiej.

Piłkarze Romy prezentują stabilną formę, czego nie da się powiedzieć o Parmie. Dlatego mimo czwartkowego spotkania w Lidze Europy w tym meczu Roma powinna zanotować kolejny dobry wynik.

MeczTypkursBukmacher
Parma – Roma2(DNB)1,40Forbet

Poprzedni artykułEkstraklasa: Wisła Kraków – Arka Gdynia (Typ i Analiza)
Następny artykułEl. EURO 2020: Izrael – Polska (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.