W sobotę w ramach rozgrywek Serie A piłkarze Salernitany podejmą zawodników Lazio. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 1. Zapraszamy na analizę!

Serie A: Salernitana – Lazio. Typy bukmacherskie

Serie A: Salernitana – Lazio. Typy bukmacherskie

Salernitana gra słabo i spadek w ich przypadku jest bardzo prawdopodobny. Obecnie po dziewiętnastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie tylko jedenaście punktów i lokują się na ostatniej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Verony. Byli skazywani na porażkę. Nic dziwnego, ponieważ mieli serię czterech ligowych porażek z rzędu. Sprawili jednak olbrzymią niespodziankę i wygrali 2:1. Odnieśli zatem dugie zwycięstwo w tym sezonie.

Lazio jest znacznie lepsze kadrowo, ale gra poniżej swojego potencjału. Aktualnie zajmują ósme miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu jeden rozegranych meczach trzydzieści dwa punkty na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali na wyjeździe z zawodnikami Interu Mediolan. Rywale natrudzili się, by z nimi wygrać. Ostatecznie Lazio przegrało 1:2, ale porażka mogłaby być wyższa, bo Inter na ich tle prezentował się znacznie lepiej.

Być może po ostatnim zwycięstwie gospodarze uwierzyli w siebie na tyle, by pokazać się z dobrej strony w meczu z Lazio. O zwycięstwo będzie ciężko, ale Lazio preferuje ofensywny styl, co powoduje, że raca też sporo bramek, więc kilka w tym meczu zapewne zobaczymy.

MeczTypKursBukmacher
Salernitana – Lazio+2,51,60Fortuna
Poprzedni artykułPremier League: Aston Villa – Manchester United (Typ i Analiza)
Następny artykułPremier League: Burnley – Watford (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.