W środę w ramach rozgrywek Serie A piłkarze Spezii podejmą zawodników Genoy. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Zapraszamy na analizę!

Serie A: Spezia – Genoa

Serie A: Spezia – Genoa

Sezia to jeden z kandydatów do spadku. Obecnie po trzynastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie jedenaście punktów i lokują się na siedemnastej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Interu Mediolan. Nie zagrali w tym meczu źle, ale przegrali 1:2 i był to ich szósty mecz ligowy z rzędu be wygranej. W ich drużynie kontuzjowani są Capradossi, Galabinov, Mattiello, Ramos, Verde i Zoet.

Genoa także nie ma zbyt mocnego składu, ale nie podziewano się, że będą grali, aż tak słabo. Aktualnie zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli, mając po trzynastu rozegranych meczach zaledwie siedem punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali, na wyjedzie z zawodnikami Beveneto. Zaprezentowali się kiepsko i poleli 0:2. Na ligowe zwycięstwo czekają od dwunastu kolejek. W ich zespole kontuzjowani są Biraschi, Cassata, Marchetti, Pellegrini oraz Zapata.

Genoa jest bezdyskusyjnie najsłabszą drużyną w lidze. Spezia nie gra co prawda znacznie lepiej, ale nawet w przegranych meczach pozostawiała po sobie zazwyczaj niezłe wrażenie i w nadchodzącym meczu mają szanse na punkty.

MeczTypKursBukmacher
Spezia – Genoa1x1.36Fortuna

Poprzedni artykułLaLiga: Real Sociedad – Atl. Madryt (Typ i Analiza)
Następny artykułPremier Leaue: Fulham – Southampton (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.