W niedzielę w ramach rozgrywek Serie A piłkarze Verony podejmą zawodników Crotone. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Zapraszamy na analizę!

Serie A: Verona – Crotone

Serie A: Verona – Crotone

Verona to solidna drużyna, która w tym sezonie pozytywnie zaskakuje. Obecnie po szesnastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwadzieścia cztery punkty i lokują się na dziewiątej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Torino. Rywal nie gra w tym sezonie dobrze i remis 1:1 nie do końca ich zadowala. W ich drużynie kontuzjowani są Benanssi, Dawidowicz, Favilli i Veleso.

Crotone zgodnie z oczekiwaniami jest najsłabszym zespołem z Serie A. Aktualnie zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli, mając po szesnastu rozegranych meczach dziewięć punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami AS Romy. Nie mieli w tym starciu za wiele do powiedzenia i zasłużenie polegli 1:3. W ich zespole kontuzjowani są Benali oraz Cigarini.

Verona nieźle punktuje, a Crotone ma problemy w obronie (w dwóch meczach stracili aż dziewięć). Tak dysponowanego rywala gospodarze powinni pokonać, a w najgorszym razie zremisują ten mecz.

MeczTypKursBukmacher
Verona – Crotone1(DNB)1.33Totolotek
Poprzedni artykułBundeliga: RB Lipsk – Dortmund (Typ i Analiza)
Następny artykułSerie A: Fiorentina – Cagliari (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.