W niedzielę w ramach rozgrywek Serie A piłkarze Verony podejmą zawodników Sassuolo. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Zapraszamy na analizę!

Serie A: Verona – Sassuolo

Serie A: Verona – Sassuolo

Verona to dosyć słaba kadrowo drużyna, która gra znacznie lepiej niż oczekiwano. Obecnie po siedmiu ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwanaście punktów i lokują się na dziesiątej pozycji w tabeli. 

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami AC Milan. Byli skazywani na porażkę, ale zaprezentowali się ze świetnej strony i zdołali wywalczyć remis 2:2. W ich drużynie mnóstwo piłkarzy jest kontuzjowanych. 

Sassuolo ma lepszą kadrę i także grają znacznie powyżej oczekiwań. Aktualnie zajmują trzecie miejsce w ligowej tabeli, mając po siedmiu rozegranych meczach, aż piętnaście punktów na swoim koncie. 

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Udinesse. Zagrali w tym spotkaniu słabsze zawody, ale mimo to zremisowali Bezbramkowo. Ich iła jest fakt, że jeszcze w tym sezonie nie przegrali, a słabsza dyspozycja i tak kończy się zdobytym punktem.

Sassuolo pokazuje w tym sezonie bardzo atrakcyjną i ofensywną grę. Z kolei Verona prezentuje się coraz lepiej. Spodziewam się zatem wyrównanego spotkania z wieloma szansami dla obu ekip.

MeczTypKursBukmacher
Verona – Sassuolo+2,51.56Fortuna
Poprzedni artykułPremier League: Aston Villa – Brighton (Typ i Analiza)
Następny artykułPremier League: Wolves – Southampton (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.