We wtorek w ramach rozgrywek Serie B piłkarze Monzy podejmą zawodników Reggiany. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Zapraszamy na analizę!

Serie B: Monza – Reggiana

Serie B: Monza – Reggiana

Monza walczy w tym sezonie o awans i to bezpośredni, który wywalczą dwa najlepsze zespoły. Obecnie po dwudziestu ośmiu ligowych kolejkach mają na swoim koncie czterdzieści siedem punktów i lokują się na drugiej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Regginy. Przeważali w tym meczu w posiadaniu piłki, ale nie tworzyli wielu okazji i ostatecznie polegli 0:1. Teraz o porażce nie ma mowy.

Reggiana to słaby zespół, który musi walczyć o utrzymanie. Aktualnie zajmują szesnaste miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu ośmiu rozegranych meczach dwadzieścia osiem punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali na wyjeździe z zawodnikami Cremonese. Polegli w tym meczu 0:3. Była to ich trzecia kolejna porażka oraz czwarty mecz z rzędu bez zwycięstwa. Takie wyniki nie napawają optymizmem przed kolejnym meczem.

Monza walczy o najwyższy cel w tym sezonie. W związku z tym w domowym meczu powinni poradzić sobie z duo słabszym rywalem, który jest krok od spadku. Gram więc na wygraną gospodarzy.

MeczTypKursBukmacher
Monza – Reggiana11,45sts
Poprzedni artykułPremier League: Wolves – Liverpool (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Europy: Arsenal – Olympiakos (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.