We wtorek w ramach rozgrywek Ligi Narodów siatkarki Włoch podejmą zawodniczki z Polski. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport i TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

Siatkówka: Włochy – Polska

Siatkówka: Włochy – Polska

Nasze siatkarki rozpoczynają we włoskim Rimini rozgrywki Ligi Narodów. Ze względu na pandemię zamiast dwudziestu turniejów (po cztery w każdej z pięciu rund), wszystkie spotkania rozegrane zostaną w jednym miejscu.

Nasza drużyna już na starcie ma spore kłopoty. Najpierw Martyna Grajber, która nabawiła się kontuzji i zastąpić ją musiała mniej doświadczona Karolina Drużkowska. Z kolei we Włoszech urazu doznała rozgrywająca Marta Krajewska.

Szkoleniowiec ma jeszcze do dyspozycji dwie rozgrywające – inną debiutantkę Martynę Łazowską oraz Julię Nowicką. Zawodniczki unikają rozmów o konkretnych celach na ten turniej.

Powtarzają, że ich drużyna potrzebuje zgrania i widać, że brakuje przekonania co do możliwości drużyny. Naszą reprezentację może pocieszać fakt, że Włoszkami w Lidze Narodów zagrają drugim składem.

Davide Mazzanti z grupą najlepszych siatkarek przygotowuje się do igrzysk olimpijskich. W związku z tym spotkanie powinno być bardziej wyrównane, a nasze siatkarki stać na powalczenie o zwycięstwo. Spodziewam się zaciętego pojedynku i co najmniej trzech setów.

MeczTypKursBukmacher
Włochy – Polska+3,51,39PZBuk
Poprzedni artykułBundesliga: FC Koeln – Kiel (Typ i Analiza)
Następny artykułMecz Towarzyski: Turcja – Azerbejdżan (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.