Pierwsze piątkowe spotkanie półfinałowy u Panów podczas turnieju w Eastbourne zostanie rozegrane pomiędzy Querreyem, a Fabbiano. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest Amerykanin, który nie powinien mieć najmniejszych problemów z wygraną.


Darmowy typ z tenisa na dzisiaj za darmo

Darmowy typ z tenisa na dzisiaj za darmo

Mimo, że różnica w rankingu ATP pomiędzy tymi zawodnikami jest niewielka, bowiem Sam sklasyfikowany jest na siedemdziesiąte dziewiątej pozycji, zaś Thomas zajmuje sto drugą pozycję to podczas tego pojedynku Amerykanin ma możliwości na zwycięstwo nawet i to w dwóch setach.

Sam bardzo dobrze czuje się na trawie od kilku sezonów, gdzie to czuje się bardzo dobrze. Ogromne znacznie na tej nawierzchni ma jego serwis, który go nie zawodzi podczas tej imprezy. W każdym z swoich spotkań podczas tej imprezy jest niezywkle ciężko jego przełamać.

darmowa kasa u legalnego bukmachera bez wpłaty

A warto jest podkreślić, że nie miał łatwych przeciwników w tym turnieju, ponieważ mierzył się z Kokushinem, Lajovićem oraz Verdasco. Wszystkie t spotkania wygrał i to bez straty seta w bardzo ładnym stylu. I trudni jest uwierzyć, żeby nagle zaczął prezentować eis dosyć przeciętnie.

„Sam niewątpliwie jest zdecydowanym faworytem tego boju. Z taką grą jaką prezentował we wcześniejszych potyczkach nie powinien mieć większych problemów z wygraną w tej potyczce” – pisze ekspert portalu tennispicks.info

Fabbiano trzeba podkreślić, że chyba sam się nie spodziewał, że uda mu się dojść do półfinału tej imprezy. Ponieważ we wcześniejszych turniejach na trawie w Halle oraz Hertogenbosch odpadał bardzo szybko. W Niemczech nie przeszedł nawet pierwszej rundy eliminacji, zaś w Holandii odpadł w pierwszej rundzie.

Jednak trzeba podkreślić, że w tym pojedynku ten zawodnik może odczuwać już lekkie zmęczenie, ponieważ musiał przechodzić przez dwie rundy eliminacji chcąc zagrać w turnieju głównym. Łącznie dla niego będzie to już szósty pojedynek w tej imprezie. W turnieju głównym wygrywał z Wardem, Djere oraz Simonem. Jednak trzeba podkreślić, ze gra tego zawodnika w żadnym wypadku nie jest tak porywająca co w przypadku Sama.

Spotkanie  Querrey – Fabbiano możesz obejrzeć w pełni za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Kamerun – GwineaDW 2:01.45STS
Poprzedni artykułPewny typ na dzisiaj z Pucharu Narodów Afryki: Kamerun – Gwinea – 25 czerwca (wtorek)
Następny artykułBonus na weekend od bukmachera Fortuna
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.