W pitek w ramach rozgrywek szwedzkiej Dyvizji 1 piłkarze Skövde podejmą zawodników Motali. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Zapraszamy na analizę!

Szwecja Dyvizja 1: Skövde – Motala

Szwecja Dyvizja 1: Skövde – Motala

Skovde to zespół, który jest ligowym średniakiem. Obecnie po dwudziestu siedmiu ligowych kolejkach mają na swoim koncie trzydzieści siedem punktów i lokują się na siódmym miejscu w tabeli. 

W poprzedniej kolejce grali, na wyjedzie z piłkarzami Karlskrona (ostatnie miejsce w lidze). Zagrali w tym meczu lepiej od rywali i wygrali ten pojedynek 2:1. W kolejnym meczu także są faworytami. 

Motala to drużyna, pogodzona ze spadkiem, która w tym sezonie już o nic nie gra. Zajmują oni aktualnie piętnaste miejsce w ligowej tabeli, nie mając już nawet matematycznych szans na utrzymanie. 

W dwudziestu siedmiu rozegranych meczach zdobyli zaledwie dwadzieścia dwa punkty. W ostatnim meczu podejmowali u siebie zawodników trzynastego w tabeli Qviding i przegrali 0:2. 

W poprzednie rundzie piłkarze Motali zremisowali, u siebie z zawodnikami Skovde 2:2 Grając u siebie, Skovde jest zdecydowanym faworytem. Rywale są w fatalnej dyspozycji, a gospodarze jako ligowy średniak musi wygrywać mecze ze słabeuszami, którzy o nic już nie walczą.

MeczTypKursBukmacher
Skövde – Motala11.38Fortuna
Poprzedni artykułLiga Narodów: Szwecja – Chorwacja (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Narodów: Belgia – Anglia (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.