Typersi Tagi 10 stycznia darmowe typy

Tag: 10 stycznia darmowe typy

Serie A: AS Roma – AC Milan (Typ i Analiza)

W niedzielę w ramach rozgrywek Serie A piłkarze AS Romy podejmą zawodników AC Milan. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi 20:45. Zapraszamy na analizę!

Premier League: Newcastle – Wolves (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Newcastle podejmą zawodników Wolves. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL + Sport 2. Zapraszamy na analizę!

Bundesliga: Werder – Eintracht (Typ i Analiz)

W piątek w ramach rozgrywek Bundesligi piłkarze Werderu podejmą zawodników Eintrachtu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 1 oraz Eleven Sports 4. Zapraszamy na analizę!

Liga Europy: Villarreal – Salzburg (Typ i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Ligi Europy piłkarze Villarreal podejmą zawodników Salzburga. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:55. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 5. Zapraszamy na analizę!

Liga Europy: Hoffenheim – Molde (Typ i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Ligi Europy piłkarze Hoffenheim podejmą zawodników Molde. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:55. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 6. Zapraszamy na analizę!