Typersi Tagi Aplikacja mobilna bonus

Tag: aplikacja mobilna bonus

Bundesliga: Hoffenheim – Bayern (Typ i Analiza)

W niedzielę w ramach rozgrywek Bundesligi piłkarze Hoffenheim podejmą zawodników Bayernu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:30. Transmisje meczu przeprowadzi Eleven Sports 1. Zapraszamy na analizę!

PGNiG Superliga Kobiet: PR Koszalin – KPR Ruch Chorzów (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek PGNiG Superliga Kobiet piłkarki ręczne PR Koszalin podejmą zawodniczki KPR Ruch Chorzów. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00. Zapraszamy na analizę!

Bundesliga: Hertha – Frankfurt (Typ i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek Bundesligi piłkarze Herthy podejmą zawodników Eintrachtu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 1 oraz Eleven Sports 4. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Wisła Płock – Warta Poznań (Typ i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Wisły Płock podejmą zawodników Warty Poznań. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadza CANAL + Sport oraz CANAL + Sport 3. Zapraszamy na analizę!

EFL Cup: Lincoln – Liverpool (Typ i analiza)

W czwartek w ramach rozrywek EFL Cup piłkarze Lincoln podejmą zawodników Liverpoolu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Zapraszamy na analizę!