Typersi Tagi Darmowa gotówka za rejestrację bez wpłaty

Tag: darmowa gotówka za rejestrację bez wpłaty

Premier League: Wolves – Southampton (Typ i Analiza)

W poniedziałek w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Wolves podejmą zawodników Southamton. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL + Sport 2. Zapraszamy na analizę!

Serie A: Verona – Sassuolo (Typ i Analiza)

W niedzielę w ramach rozgrywek Serie A piłkarze Verony podejmą zawodników Sassuolo. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Zapraszamy na analizę!

Premier League: Aston Villa – Brighton (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Aston Villi podejmą zawodników Brighton. Początek spotkani zaplanowano na godzinę 16:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL + Sport 2. Zapraszamy na analizę!

LaLiga: Levante – Elche (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek LaLiga piłkarze Levante podejmą zawodników Elche. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 14:00. Transmisje meczu przeprowadzi Eleven Sports 4. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław (Typ i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Lechii Gdańsk podejmą zawodników Śląska Wrocław. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL + Sport oraz CANAL + Sport 3. Zapraszamy na analizę!