Typersi Tagi Forbet zwiększa wygrane

Tag: forbet zwiększa wygrane

Bundesliga: Borussia Dortmund – Bayern Monachium (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek Bundesligi piłkarze Borussii Dortmund podejmą zawodników Bayernu Monachium. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:30. Transmisję meczu przeprowadzi Viaplay. Zapraszamy na analizę!

LaLiga: Granada – Alaves (Typ i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek LaLiga piłkarze Granady podejmą zawodników Alaves. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 3. Zapraszamy na analizę!

Serie A: Torino – Empoli (Typ i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Serie A piłkarze Torino podejmą zawodników Empoli. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:30. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 2 oraz Eleven Sports 4. Zapraszamy na analizę!

Premier League: Southampton – Leicester (Typ i Analiza)

W środę w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Southampton podejmą zawodników Leicester. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Zapraszamy na analizę!

Premier League: Leeds – Crystal Palace (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Leeds podejmą zawodników Crystal Palace. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:15. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL+ Sport. Zapraszamy na analizę!