Typersi Tagi Fortuna Düsseldorf – Bayern Monachium typ i analiza

Tag: Fortuna Düsseldorf – Bayern Monachium typ i analiza

Ligue 1: Lille – Montpellier (Typ i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek Ligue 1 piłkarze Lille podejmą zawodników Montpellier. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 3 oraz nSport+. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Podbeskidzie – Pogoń (Typ i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Podbeskidzia podejmą zawodników Pogonii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL + Sport oraz CANAL + Sport 3. Zapraszamy na analizę!

I liga: Puszcza Niepołomice – Radomiak Radom (Typ i Analiza)

W środę w ramach rozgrywek I Ligi piłkarze Puszczy podejmą zawodników Radomiaka. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13:00. Zapraszamy na analizę!

Liga Mistrzów: Chelsea – Porto (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów piłkarze Chelsea podejmą zawodników FC Porto. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sort Premium 2. Zapraszamy na analizę!

Premier League: West Ham – Leicester (Typ i Analiza)

W niedzielę w ramach rozgrywek Premier League piłkarze West Ham podejmą zawodników Leiceter. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:05. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL + Sport. Zapraszamy na analizę!