Typersi Tagi Inter – Slavia pewny typ

Tag: Inter – Slavia pewny typ

EURO: Szwajcaria – Turcja (Typ i Analiza)

W niedzielę w ramach rozgrywek EURO piłkarze Szwajcarii podejmą zawodników Turcji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP Sport oraz TVP 2. Zapraszamy na analizę!

EURO: Anglia – Szkocja (Typ i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek EURO piłkarze Anglii zagrają z zawodnikami Szkocji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP Sport oraz TVP 1. Zapraszamy na analizę!

EURO: Turcja – Walia (Typ i Analiza)

W środę w ramach rozgrywek EURO piłkarze Turcji podejmą zawodników Walii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP 2 oraz TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

EURO: Hiszpania – Szwecja (Typ i Analiza)

W poniedziałek w ramach rozgrywek EURO piłkarze Hiszpanii podejmą zawodników Szwecji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP 1. Zapraszamy na analizę!

EURO: Anglia – Chorwacja (Typ i Analiza)

W niedzielę w ramach rozgrywek EURO piłkarze Anglii podejmą reprezentację Chorwacji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP 1 oraz TVP Sport. Zapraszamy na analizę!