Typersi Tagi Juventus – Inter

Tag: Juventus – Inter

Liga Europy: PSV – Monaco (Typ i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Ligi Europy piłkarze PSV podejmą zawodników Monaco. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi Viaplay. Zapraszamy na analizę!

Liga Europy: Lazio – Marsylia (Typ i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Ligi Europy piłkarze Lazio podejmą zawodników Marsylii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:45. Transmisję meczu przeprowadzi Viaplay. Zapraszamy na analizę!

Liga Mistrzów: Benfica – Bayern Monachium (Typ i Analiza)

W środę w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów piłkarze Benfiki podejmą zawodników Bayernu Monachium. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP 1 oraz Polsat Sport Premium 1. Zapraszamy na analizę!

Liga Mistrzów: Club Brugge – Manchester City (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów piłkarze Club Brugge podejmą zawodników Manchesteru City. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 1. Zapraszamy na analizę!

I Liga: Korona Kielce – Widzew Łódź (Typ i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek I Ligi piłkarze Korony Kielce podejmą zawodników Widzewa Łódź. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport News. Zapraszamy na analizę!