Typersi Tagi Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław stream online

Tag: Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław stream online

Premier League: Norwich – Brighton (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek League piłkarze Norwich podejmą zawodników Brighton. Początek spotkania zaplanowano na godziną 13:30. Transmsiję meczu przeprowadzi CANAL + Sport 2. Zapraszamy na analizę!

LaLiga: Eibar – Osasuna (Typ i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek LaLiga piłkarze Eibaru podejmą zawodników Osasuny. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:30. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL + Sport 2 oraz nSport+. Zapraszamy na analizę!

Premier League: West Ham – Chelsea (Typ i Analiza)

W środę w ramach rozgrywek Premier League piłkarze West Ham podejmą zawodników Chelsea. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:15. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL + Sport. Zapraszamy na analizę!

Serie A: Napoli – Spal (Typ i Analiza)

W niedzielę w ramach rozgrywek Serie A piłkarze Napoli podejmą zawodników Spal. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:30. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 1. Zapraszamy na analizę!

LaLiga: Villarreal – Valencia (Typ i Analiza)

W niedzielę w ramach rozgrywek LaLiga piłkarze Villarrel podejmą zawodników Valencii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL + Sport 2. Zapraszamy na analizę!