Typersi Tagi Mniejsza przegrana na piłkę nożną

Tag: mniejsza przegrana na piłkę nożną

LaLiga: Atl.Madryt – Real Sociedad (Typ i Analiza)

W środę w ramach rozgrywek LaLiga piłkarze Atl.Madryt podejmą zawodników Realu Sociedad. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 22:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL+ Sport 2. Zapraszamy na analizę!

II Liga: Błękitni Stargard – GKS Katowice (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach rozgrywek II Ligi piłkarze Błękitnych podejmą zawodników GKS-u Katowice. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00. Zapraszamy na analizę!

Primeira Liga: Porto – Farense (Typ i Analiza)

W poniedziałek w ramach rozgrywek Primeira Liga piłkarze FC Porto podejmą zawodników. Farense Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:15. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 3. Zapraszamy na analizę!

LaLiga: Real Madryt – Sevilla (Typ i Analiza)

W niedzielę w ramach rozgrywek LaLiga piłkarze Realu Madryt podejmą zawodników Sevilli. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 1. Zapraszamy na analizę!

LaLiga: Atl. Bilbao – Osasuna (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek LaLiga piłkarze Ath. Bilbao podejmą zawodników Osasuny. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports oraz Eleven Sports 4. Zapraszamy na analizę!