Typersi Tagi Obstawianie meczów

Tag: obstawianie meczów

Polska Hokej Liga: Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice (Typ i Analiza)

hokej
We wtorek w ramach rozgrywek Hokej Polska Liga hokeiści Zagłębia Sosnowiec podejmą zawodników GKS-u Katowice. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Zapraszamy na analizę!

LaLiga2: Almeria – Eibar (Typ i Analiza)

W poniedziałek w ramach rozgrywek LaLiga2 piłkarze Almerii podejmą zawodników Eibar. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 2 oraz nSport+ Zapraszamy na analizę!

PNA: Kamerun – Komory (Typ i Analiza)

W poniedziałek w ramach rozgrywek Pucharu Narodów Afryki piłkarze Kameunu podejmą zawodników Komor. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00. Transmisję meczu przeprowadzi Viaplay. Zapraszamy na analizę!

Premier League: Southampton – Manchester City (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Southampton podejmą zawodników Manchesteru City. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:30. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL + Sport. Zapraszamy na analizę!

Serie A: Verona – Bologna (Typ i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek Serie A piłkarze Verony podejmą zawodników Bologny. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 1. Zapraszamy na analizę!