Typersi Tagi Parma – Atalanta

Tag: Parma – Atalanta

Primera Division Apertura: Sol De America – River Plate (Typ i Analiza)

W niedzielę w ramach rozgrywek paragwajskiej Primera Division piłkarze Sol De America podejmą zawodników River Plate. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 22:00. Zapraszamy na analizę!

Liga Mistrzów: Juventus – Lyon (Typ i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów piłkarze Juventusu podejmą zawodników Lyonu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 1. Zapraszamy na analizę!

Liga Europy: Sevilla – AS Roma (Typ i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Ligi Europy piłkarze Sevilli zagrają z zawodnikami AS Romy. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:55. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 1. Zapraszamy na analizę!

Championship: Brentford – Fulham (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach rozgrywek Championship piłkarze Brentford podejmą zawodników Fulham. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję przeprowadzi Eleven Sports 1 oraz Eleven Sports 4. Zapraszamy na analizę!

III liga: Polonia-Stal Świdnica – Ruch Chorzów (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach III ligi piłkarze Polonia-Stal Świdnica podejmą zawodników Ruchu Chorzów. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Zapraszamy na analizę!