Typersi Tagi Pewniaki bukmacherskie 19 sierpnia

Tag: pewniaki bukmacherskie 19 sierpnia

I Liga: Korona Kielce – Widzew Łódź (Typ i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek I Ligi piłkarze Korony Kielce podejmą zawodników Widzewa Łódź. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport News. Zapraszamy na analizę!

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Chile – Wenezuela (Typ i Analiza)

W piątek w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata piłkarze Chile podejmą zawodników Wenezueli. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 2:00. Zapraszamy na analizę!

Liga Mistrzów: Frisk Asker – JKH GKS Jastrzębie (Typ i Analiza)

hokej
We wtorek w ramach rozgrywek hokejowej Ligi Mistrzów hokeiści Frisk Asker podejmą zawodników JKH GKS-u Jastrzębie. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport News. Zapraszamy na analizę!

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Anglia – Węgry (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata piłkarze Anglii podejmą zawodników z Węgier. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport. Zapraszamy na analizę!

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Białoruś – Czechy (Typ i Analiza)

W poniedziałek w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata piłkarze Białorusi podejmą zawodników z Czech. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Zapraszamy na analizę!