Typersi Tagi Promocja na piątek

Tag: promocja na piątek

Copa America: Chile – Paragwaj (Typ i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek Copa America piłkarze Chile zagrają z zawodnikami Paragwaju. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 2:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

EURO: Szwecja – Polska (Typ i Analiza)

W środę w ramach rozgrywek EURO piłkarze Szwecji zagrają z reprezentacją Polski. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP 2 oraz TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

EURO: Czechy – Anglia (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach rozgrywek EURO piłkarze Czech zagrają z reprezentacją Anglii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP 1 oraz TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

EURO: Finlandia – Belgia (Typ i Analiza)

W poniedziałek w ramach rozgrywek EURO piłkarze Finlandii podejmą zawodników z Belgii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP 1 oraz TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

EURO: Szwajcaria – Turcja (Typ i Analiza)

W niedzielę w ramach rozgrywek EURO piłkarze Szwajcarii podejmą zawodników Turcji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP Sport oraz TVP 2. Zapraszamy na analizę!