Typersi Tagi Raków – Cracovia

Tag: Raków – Cracovia

Ekstraklasa: Radomiak Radom – Legia Warszawa (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Radomiaka Radom podejmą zawodników Legii Warszawa. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3 oraz CANAL+ Sport 4. Zapraszamy na analizę!

I Liga: GKS Tychy – ŁKS Łódź (Typ i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek I ligi piłkarze GKS-u Tychy podejmą zawodników ŁKS-u Łódź. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Górnik Łęczna (Typ i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Zagłębia Lubin podejmą zawodników Górnika Łęczna. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL + Sport, CANAL + Sport 3 oraz nSport+. Zapraszamy na analizę!

Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Young Boys – Slovan Bratysława (Typ i Analiza)

W środę w ramach eliminacji do Ligi Mistrzów piłkarze Young Boys podejmą zawodników Slovan Bratysława. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:15. Zapraszamy na analizę!

Igrzyska Olimpijskie: Argentyna – Francja (Typ i Analiza)

W środę w ramach Igrzysk Olimpijskich siatkarze Argentyny zagrają z zawodnikami z Francji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 7:20. Transmisję meczu przeprowadzi Eurosport 1. Zapraszamy na analizę!