Typersi Tagi Real Madryt – Villarreal

Tag: Real Madryt – Villarreal

Liga Mistrzów: Benfica – Bayern Monachium (Typ i Analiza)

W środę w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów piłkarze Benfiki podejmą zawodników Bayernu Monachium. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP 1 oraz Polsat Sport Premium 1. Zapraszamy na analizę!

Liga Mistrzów: Club Brugge – Manchester City (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów piłkarze Club Brugge podejmą zawodników Manchesteru City. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 1. Zapraszamy na analizę!

I Liga: Korona Kielce – Widzew Łódź (Typ i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek I Ligi piłkarze Korony Kielce podejmą zawodników Widzewa Łódź. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport News. Zapraszamy na analizę!

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Chile – Wenezuela (Typ i Analiza)

W piątek w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata piłkarze Chile podejmą zawodników Wenezueli. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 2:00. Zapraszamy na analizę!

Liga Mistrzów: Frisk Asker – JKH GKS Jastrzębie (Typ i Analiza)

hokej
We wtorek w ramach rozgrywek hokejowej Ligi Mistrzów hokeiści Frisk Asker podejmą zawodników JKH GKS-u Jastrzębie. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport News. Zapraszamy na analizę!