Typersi Tagi Roland Garros pewniaki na dzisiaj

Tag: Roland Garros pewniaki na dzisiaj

Liga Mistrzów: Stroitel Minsk – Jastrzębski Węgiel (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach eliminacji do Ligi Mistrzów siatkarze Stroitel Minsk podejmą zawodników Jastrzębskiego Węgla. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok (Typ i Analiza)

W poniedziałek w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Piasta Gliwice podejmą zawodników Jagiellonii Białystok. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL + Sport oraz CANAL + Sport 3. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Legia Warszawa – Górnik Zabrze (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Legii Warszawa podejmą zawodników Górnika Zabrze. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Wisła Kraków – Wisła Płock (Typ i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Wisły Kraków podejmą zawodników Wisły Płock. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL + Sport oraz CNAL + port 3. Zapraszamy na analizę!

PHL: JKH GKS – GKS Tychy (Typ i Analiza)

hokej
W piątek w ramach rozgrywek Polska Hokej Liga hokeiści JKH GKS podejmą zawodników GKS-u Tychy. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Zapraszamy na analizę!