Typersi Tagi Słowenia – Polska

Tag: Słowenia – Polska

Premier League: Leeds – Crystal Palace (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Leeds podejmą zawodników Crystal Palace. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:15. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL+ Sport. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Raków Częstochowa – Zagłębie Lubin (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Rakowa Częstochowa podejmą zawodników Zagłębie Lubin. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3 oraz CANAL+ Sport 4. Zapraszamy na analizę!

Serie A: Cagliari – Salernitana (Typ i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek Serie A piłkarze Cagliari podejmą zawodników Salernitany. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 3. Zapraszamy na analizę!

Liga Europy: Rapid Wiedeń – Wet Ham (Typ i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Ligi Europy piłkarze Rapidu Wiedeń podejmą zawodników West Ham. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:45. Transmisję meczu przeprowadzi Viaplay. Zapraszamy na analizę!

Liga Mistrzów: Atl. Madryt – AC Milan (Typ i Analiza)

W środę w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów piłkarze Atl. Madryt podejmą zawodników AC Mian. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 2. Zapraszamy na analizę!