Typersi Tagi Snooker typy

Tag: snooker typy

Meistriliiga: Paide – Narva (Typy i Analiza)

Meistriliiga: Paide - Narva. Typy bukmacherskie
W środę w ramach rozgrywek Meistriliiga piłkarze Paide podejmą zawodników Narvy. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:30. Zapraszamy na analizę!

Serie A: Juventus – Lazio (Typy i Analiza)

Serie A: Juventus - Lazio. Typy bukmacherskie
W poniedziałek w ramach rozgrywek Serie A piłkarze Juventusu podejmą zawodników Lazio. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 1. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Warta Poznań – Lech Poznań (Typ i Analiza)

Ekstraklasa: Warta Poznań - Lech Poznań. Typy bukmacherskie
W sobotę w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Warty Poznań podejmą zawodników Lecha Poznań. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Transmisję meczu przeprowadzi Canal+ 4K Ultra, CANAL+ Sport 3, CANAL+ Sport oraz TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

Premier League: Tottenham – Arsenal (Typy i Analiza)

Premier League: Tottenham - Arsenal
W czwartek w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Tottenhamu podejmą zawodników Arsenalu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Canal+ 4K Ultra oraz CANAL+ Sport. Zapraszamy na analizę!

Premier League: Leicester – Norwich (Typy i Analiza)

Premier League: Leicester - Norwich. Typy bukmacherskie
W środę w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Leicester podejmą zawodników Norwich. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL+ Now. Zapraszamy na analizę!