Typersi Tagi Tottenham – Liverpool

Tag: Tottenham – Liverpool

Bundesliga: Leverkusen – Wolfsburg (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek Bundesligi piłkarze Leverkusen podejmą zawodników Wolfsburga. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:30. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL + Sport. Zapraszamy na analizę!

PHL: GKS Tychy – JKH GKS (Typ i Analiza)

hokej
W piątek w ramach rozgrywek Polska Hokej Liga hokeiści GKS-u Tychy podejmą zawodników JKH GKS. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Zapraszamy na analizę!

Premier League: Liverpool – Burnley (Typ i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Liverpoolu podejmą zawodników Burnley. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL + Sport. Zapraszamy na analizę!

Bundesliga: Leverkusen – Dortmund (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach rozgrywek Bundesligi piłkarze Leverkusen podejmą zawodników z Dortmundu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Transmisje meczu przeprowadzi CANAL + Sport 2. Zapraszamy na analizę!

Bundesliga: Mgladbach – Werder (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach rozgrywek Bundesligi piłkarze Mgladbach podejmą zawodników Werderu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisje meczu przeprowadzi Eleven Sports 1 oraz Eleven Sports 4. Zapraszamy na analizę!