Typersi Tagi Warta Poznań – Zagłębie Lubin

Tag: Warta Poznań – Zagłębie Lubin

Igrzyska Olimpijskie: Australia – Argentyna (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach Igrzysk Olimpijskich koszykarze Australii zagrają z zawodnikami z Argentyny. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 14:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

Superpuchar: Lille – PSG (Typ i Analiza)

W niedzielę w ramach meczu o superpuchar Francji piłkarze Lille zagrają z zawodnikami PSG. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 1. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Radomiak Radom – Legia Warszawa (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Radomiaka Radom podejmą zawodników Legii Warszawa. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3 oraz CANAL+ Sport 4. Zapraszamy na analizę!

I Liga: GKS Tychy – ŁKS Łódź (Typ i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek I ligi piłkarze GKS-u Tychy podejmą zawodników ŁKS-u Łódź. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Górnik Łęczna (Typ i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Zagłębia Lubin podejmą zawodników Górnika Łęczna. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL + Sport, CANAL + Sport 3 oraz nSport+. Zapraszamy na analizę!