W związku z turniej w Waszyngtonie bukmacher LvBet zwiększa wygrane swoim użytkownikom o 14%. Wystarczy zagrać kupon, aby cieszyć się z większej wygranej.

Bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% na turniej w Waszyngtonie

Bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% na turniej w Waszyngtonie

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna graczom jest podczas trwania turnieju w Waszyngtonie, czyli o 29 lipca do 4 sierpnia. Chcąc skorzystać z tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Warunki tej promocji są niezwykle proste. Wystarczy zagrać kupon pojedynczy lub wielozdarzeniowy, na którym będą zdarzenia, a jedynie z oferty bukmachera na zmagania Panów lub Pań w Waszyngtonie.

Darmowy kod promocyjny BetClick „KOD500”

Bukmacher dopuszcza zarówno zdarzenia z oferty na żywo jak i przedmeczowej.

Każdy gracz w obrębie tej promocji może zagrać dowolną ilość kuponów.

Stawka minimalna jak i maksymalną nie jest określona przez bukmachera.

Warto jest wiedzieć, że z tej akcji automatycznie są wykluczone kupony:

  • zagrane systemowo
  • zawarte za środki bonusowe

Bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 14% graczowi, którego kupn lub kupony spełniają warunki tej akcji oraz zostały rozliczone jako wygrane.

LvBet darmowy bonus powitalny:

Bukmacher LvBet przyznaje darmowy bonus graczom bez dokonania wpłaty. Wystarczy dokonać rejestracji nowego konta i wpisać kod promocyjny BETONLINE w procesie rejestracyjnym.

To wszystko sprawi, że na koncie gracza pojawi się bonus do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Można liczyć jeszcze na bonus nawet do 1500 PLN po dokonaniu dwóch pierwszych depozytów.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPKO Ekstraklasa: Lechia – Wisła – 28 lipca (niedziela)
Następny artykułPKO Ekstraklasa: Arka Gdynia – Korona Kielce – 2 sierpnia (piątek)
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.