Masz zamiar dokonać zawarcia kuponu w niedzielę 28 kwietnia na zmagania angielskiej Premier League? Jak tak to warto jest skorzystać z promocji bukmachera Totalbet, który zmniejsza ryzyko przegranej o 50%.

Zwrot połowy stawki za przegrany kupon

Zwrot połowy stawki za przegrany kupon

Ta akcja promocyjna skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Totalbet oraz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać . Warunkiem koniecznym, w tej akcji jest dokonanie zawarcia kuponu, w niedzielę 28 kwietnia, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia z angielskiej Premier League.

Bukmacher dopuszcza zarówno zdarzenia na żywo oraz przedmeczowe, jednak operator wymaga, żeby kurs łączny kuponu był nie mniejszy niż 1.50. Natomiast stawka za jaką zostanie zawarty kupon musi wynosić minimum 50 PLN.

Odbierz darmowy bonus bez wpłaty. Kod promocji BETONLINE

Niewątpliwie jest z czego wybierać bowiem dojdzie do kilku ciekawych pojedynków, jak chociażby konfrontacja pomiędzy Manchesterem United oraz Chelsea.

Po spełnieniu powyższych warunków promocji, a do tego jeżeli kupon okaże się przegrany to bukmacher dokona zwrotu polowy stawki. Maksymalnie można otrzymać 200 PLN.

Chociaż trzeba pamiętać, że promocja dotyczy jedynie pierwszego kuponu, który spełnia te warunki. Ewentualny bonus trafi na konto główne gracza, a to sprawia, że nie będzie trzeba dokonywać obrotu gotówką, żeby móc ją ewentualnie wypłacić.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypy z snookera na 26 kwietnia (piątek)
Następny artykułTyp dnia z ATP Estoril: Jaziri – Jarry- 30 kwietnia (wtorek)
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.