W poniedziałek w ramach rozgrywek Turcja 1 Lig. piłkarze Eskisehirspor podejmą zawodników Adana Demirpor. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Zapraszamy na analizę!

Turcja 1 Lig.: Eskisehirspor – Adana Demirpor

Turcja 1 Lig.: Eskisehirspor – Adana Demirpor

Eskisehirspor to klub, który posiada dużą grupę kibiców, ponieważ jego założenie klubu przyczyniło się do gwałtownego rozwoju futbolu w Anatolii. Największym sukcesem klubu było zdobycie Pucharu Turcji, a trzykrotnie byli wicemistrzami kraju. Były to jednak lata siedemdziesiąte, a obecnie jest to zespół, który nie ma wpływu na turecką piłkę. 

Eskisehirspor jest w tym sezonie jednym z głównych kandydatów do spadku, ponieważ ich kadra nie przedstawia się imponująco, a już w ostatnich poprzednim sezonie ledwo się utrzymali. Ich sytuacja jest zresztą beznadziejna, ponieważ decyzją związku odjęto im dziewięć punktów i zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli.

Adana Demirpor to klub, w którym są niemałe pieniądze przeznaczane na różne dyscypliny, a najbardziej znaną sekcją klubu jest oczywiście sekcja piłkarska. W 1978 klub osiągnął największy sukces w historii w postaci finału Pucharu Turcji, gdzie uległa Trabzonsporowi. Później klub również nie próżnował i kilka sezonów spędzili w tureckiej ekstraklasie.

W tym sezonie mają za zadanie zając miejsce w najlepszej szóstce, która da awans do fazy play-off o awans. Aktualnie zajmują siódme miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu siedmiu rozegranych kolejkach czterdzieści dwa punkty na swoim koncie, jednak jeśli zwyciężą w nadchodzącym spotkaniu, awansuj o kilka miejsc.

Eskisehirspor to słaby zespół i nawet gdyby dodać im te dziewięć punktów nie byliby spokojni o trzymanie. Są oni w beznadziejnej sytuacji, a rywale są bardzo zmotywowani, aby awansować w tabeli i goście są według mnie zdecydowanymi faworytami tego pojedynku.

MeczTypKursBukmacher
Eskisehirspor – Adana Demirpor 21,46LVBet
Poprzedni artykułPremier Liga: Arsienał Tuła – Kazań (Typ i Analiza)
Następny artykułSuper Lig: Goztepe – Rizespor (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.