W czwartek w ramach rozgrywek Turkmenistanu piłkarze Altyn Asyr podejmą zawodników Ahal. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:30. Zapraszamy na analizę!

Turkmenistan: Altyn Asyr – Ahal (Typ i Analiza)

Turkmenistan: Altyn Asyr – Ahal (Typ i Analiza)

Altyn Asyr to zespół, który nie gra spektakularnie, ale bardzo regularnie punktuje. Aktualnie po czterech ligowych kolejkach mają na swoim koncie sześć punktów, i lokują się na czwartym miejscu w ligowej tabeli.

W tym sezonie wygrali tylko jeden mecz, ale za to zanotowali trzy remisy, dzięki czemu mogą pochwalić się tym, że w tym sezonie nie zanotowali jeszcze ni jednej porażki i w zbliżającym się meczu na pewno myślą o zdobyczy punktowej.

Ahal to zespół, który zaczął nowe rozgrywki od mocnego uderzenia. Obecnie po czterech rozegranych meczach mają na swoim koncie komplet punktów. W ostatnim meczu pokonali na wyjeździe zawodników trzeciego w tabeli Kopetdag Asgabat 1:0.

Bilans bramek 8:0 pokazuje, jak silną są drużyną i jeśli wygrają kolejny mecz, umocnią się na pozycji lidera, drugi zespół będą wyprzedzać już o pięć punktów. Mają na to sporą szansę, ponieważ trudno znaleźć drużynę, która by im na ten moment dorównywała.

W poprzednim sezonie do meczu Altyn Asyr – Ahal nie doszło, ponieważ goście poddali się i gospodarze mieli walkower. Z kolei u siebie Ahal wygrał 3:1. W najbliższym meczu goście mogą odnieść zwycięstwo. W tym sezonie nie stracili nawet bramki, a gospodarze mnóstwo meczów remisują i to Ahal według mnie ma większe szanse na wygraną.

MeczTypKursBukmacher
Altyn Asyr – Ahal x21,61Betclic
Poprzedni artykułPuchar Białorusi: Szachcior Soligorsk – Dynamo-Brześć (Typ i Analiza)
Następny artykułWyszejszaja Liha: Dynamo Mińsk – FK Słuck (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.