Przed nami ostatni turniej w tym sezonie w Winston – Salem. Z okazji tego turnieju bukmacher LvBet zwiększa wygrane swoim graczom o 14%. Wystarczy zagrać kupon, aby cieszyć się z większej wygranej.

Kupony bez podatku u bukmachera LvBet

Kupony bez podatku u bukmachera LvBet

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Ta promocja dostępna jest jedynie podczas turnieju w Wiston – Salem, czyli od 19 do 25 sierpnia. Chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie się zgłaszać, ani też się zapisywać.

Warunki tej promocji są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon singiel lub AKO z oferty bukmachera LvBet na zmagania Panów w Winson – Salem. Bukmacher dopuszcza typy przedmeczowe jak i na żywo.

Stawka kuponu oraz każdego typu jest dowolny. To sprawia, że każdy gracz ma szerokie pole manewrowe.

Darmowy kod promocyjny BetClick „KOD500”

Warto jednak wiedzieć, ze z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony:

  • zawarte za środki bonusowe
  • zagrane systemem
  • z wykorzystaną opcją Cashout

Użytkownik w ramach tej promocji może zagrać dowolną ilość kuponów.

Bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 14% dla gracza, którego kupon spełnia powyższe warunki promocji, a także został rozliczony jako wygrany.

Darmowy bonus bez depozytu od bukmachera LvBet:

Bukmacher LvBet przyznaje darmowy bonus na start bez dokonania depozytu w wysokości 20 PLN.

Taki bonus trafi na konto gracza pod warunkiem, że typer wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.

Dodatkowo ten operator przyznaje bonusy za dokonanie dwóch pierwszych wpłaty. Łącznie można otrzymać nawet 1500 PLN w formie środków bonusowych.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLigue 1: Rennes – PSG – 18 sierpnia (niedziela)
Następny artykułTypy dnia – US OPEN kwalifikacje: 20 sierpnia (wtorek)
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.