Czas na spotkania siódmej już kolejki podczas eliminacji Mistrzostw Europy w piłce nożnej. O kolejne punkty w czwartkowy wieczór powalczą ze sobą, m.in. Słowacja z Walią. Patrząc a styl gry obu tych zespołów ciężko spodziewać się tutaj ciekawego pojedynku.

Słowacja – Walia: Typ i analiza

Słowacja – Walia: Typ i analiza

W nieco lepszej sytuacji do tego pojedynku przystąpią gospodarze, którzy mają dziesięć punktów i daje im to drugie miejsce. Walijczycy natomiast z dorobkiem sześciu oczek sklasyfikowany są na czwartej lokacie. Jednak jedno spotkanie mają mniej rozegrane.

Podczas tych eliminacji nasi południowi sąsiedzi stracili siedem bramek. Jednak trzeba podkreślić, że aż cztery z nich miały miejsce podczas rywalizacji z Chorwatami. Tamten pojedynek Słowacy przegrali, aż 4-0.

Trzeba przyznać, ze podczas tego spotkania defensywa gospodarzy zbyt dużo pracy nie będzie miała. Ponieważ Walijczycy nie są drużyną, która jest nastawiona na ofensywa, a do tego nie stwarzają sobie dużej ilości sytuacji bramkowych. Co również pokazuje bilans bramkowy tego zespołu w tych eliminacjach 4-4.

Słowacy i Walijczycy na pewno liczą na wywalczenie sobie awansu do EURO. Pierwsze miejsce widać, ze jest zarezerwowane już dla Chorwatów, więc walka o drugą lokatę zapowiada się bardzo ciekawie” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Z pewnością większość tego spotkania będzie toczyła się w środku pola i walki przede wszystkim nie zabraknie, ponieważ obie te drużyny będą nie będą chciały przegrać tego pojedynku, bowiem dobrze znają wagę tego meczu.

Walijczycy grają olejny już rok praktycznie tym samym składem. Owszem mają w kadrze Bale, które jest wstanie wypracować dogodne sytuacje bramkowe, ale z drugiej strony oprócz pojedynku. Z Chorwatami obrona Słowaków radziła sobie dobrze.

Odbierz darmowy bonus bez wpłaty. Kod promocji BETONLINE

Reasumując, ale obu tych ekip jest bardzo ważne spotkanie w kontekście awansu do Mistrzostw Europy. I można spodziewać, że obie drużyny będą chciały przede wszystkim zabezpieczyć „tyły” niż szukać dogodnych sytuacji do strzelania bramki.

Spotkanie Słowacja – Walia można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Słowacja – Waliaunder 2.51.58BetFan
Poprzedni artykułLa Liga: Barcelona – Sevilla (Typ i Analiza)
Następny artykułKw. EURO 2020: Czechy – Anglia (Typ i Analiza)
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.