Przed nami spotkania pierwszej rundy turnieju w Estoril. Jedno z tych spotkań zostanie rozegrane w środę pomiędzy Jazimim, a Jarrym. Chyba nikogo tutaj nie zaskoczę twierdząc, że zdecydowanym faworytem ego boju jest ten drugi.

Darmowy typ, analiza, stream na turniej tenisowy ATP Estoril

Darmowy typ, analiza, stream na turniej tenisowy ATP Estoril

Owszem obaj zawodnicy można powiedzieć, ze sąsiadują ze sobą w rankingu ATP, ponieważ Jaziri zajmuje siedemdziesiąt piąte miejsce, zaś Jarry sfalsyfikowany et na siedemdziesiątej pozycji. Jednak to właśnie Nicolas radzi sobie bardzo dobrze. Do tego turnieju przystopuje w bardzo dobry humorach i nastawieniu.

Poza tym czuje się z pewnością niezwykle pewnie po tym jak w Barcelonie doszedł do ćwierćfinału. A okazywał się lepszy od takich zarodników jak Pujol, Zvatrrev czy Dimitrov.

Odbierz darmowy bonus bez wpłaty. Kod promocji BETONLINE

Jaziri natomiast w ostatnich dziesięciu swoich występach wygrał zaledwie dwa mecze. W Indian Wells okazał się lepszy od Klahna , zaś w Barcelonie gorał Andreozziego. Pozostałe pojedynki to seria przegranych. Jak nawet przegrywał swoje boje to nie był wstanie wygrać w nich nawet jednego seta

Trzeba dodać również do tego fakt, że Jarry znacznie lepiej radzi sobie na mączce od swojego rywala. Jeżeli Niolas zaprezentuje taką dyspozycję jak w Barcelonie to nie powinien mieć żadnych problemów z zanotowaniem wygranej.

Spotkanie  Jaziri – Jarry można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Jaziri – Jarry21.33Fortuna
Poprzedni artykułTotalbet zmniejsza przegrane na Premier League
Następny artykułTyp dnia z tenisa: Zvarev – Londero – 1 maj (środa)
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.