O awans do drugiej rundy turnieju w Houston powalczą dzisiejszej nocy naszego czasu Johnson z Galanem Riverosem. Nie da się ukryć, ze faworytem tego boju jest ten pierwszy, który nie powinien mieć zbyt dużo problemów z wygraną.

Darmowy typ i analiza bukmacherska z tenisa

Różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami jest bardzo duża. Co chyba najlepiej pokazuje ranking ATP, gdzie to Johson zajmuje obecnie trzydzieste dziewiąte miejsce, zaś jego rywal sklasyfikowany jest na dwieście czterdziestej pierwszej pozycji. Co tego Steve w tym turnieju jest rozstawiony z numerem jeden.

Joshon ma tutaj czego bronić, a poza tym nie od dzisiaj wiadomo, że w Houston gra mu się niezwykle solidnie. Co zresztą pokazują ostatnie edycje tego turnieju. Ponieważ w roku 2017 i 2018 zanotował wygrane. Strata na pewno w tak wczesnej fazie turnieju będzie dla nieco oznaczała sporą stratę punktów.

Odbierz darmowy bonus bez wpłaty. Kod promocji BETONLINE

Podczas ostatnich turniejów można powiedzieć, że miał sporego pecha. Ponieważ nie miał łatwej drabinki. Bowiem przychodziło dla nich rywalizować z takimi zawodnikami jak Wawrinka czy też Shapovalov, a przegrane z takimi zawodnikami na pewno wstydu dla niego nie przynoszą.

Galan Riveros to zawodnik, który nawet na poziomie chalelngerów nie prezentuje nic wybitnego. Ponieważ w ostatnich turniejach grając w Morelos czy Monterrey odpadał w drugiej rudzie. W tej imprezie grał w eliminacjach, wiec dla niego będzie to już czwarty pojedynek w tym turnieju. Chociaż trzeba podkreślić, ze zaprezentował się w tych bojach bardzo dobrze, ponieważ pokonywał wyżej notowanych rywali jak Ofner czy Lorenzi.

Reasumując, jednak lepszym zawodnikiem na pewno jest tutaj Steve, który swoim doświadczeniem i znacznie większą kultura gry powinien okazać się lepszy w tym boju, a na pewno stać jego na takie osiągnięcie.

MeczTypKurs Bukmacher
Johnson – Galan Riveros11.35Forbet
Poprzedni artykułWiększe wygrane z Forbet we wtorek (9 kwietnia)
Następny artykułWiększe wygrane na Gran Prix F1 – Chin z LvBet
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.