Typy z Indian Wells

Darmowe typy i analizy Indian Wells

Edmund – Federer

Trudno się spodziewać tutaj innego wyniku niż zwycięstwo Federera. Roger co sezon prezentuje wyborną formę w Indian Wells. Swoją dobrą dyspozycję pokazał we wtorkowych spotkaniu, gdzie bez najmniejszych problemów pokonał Wawrinkę. Popularny Stasiek w tym roku radzi sobie niezwykle solidnie to tylko pokazuje w jakiej dyspozycji obecnie jest Federer. Do gry Federera w żadnym elemencie nie można się przyczepić, gra solidnie w każdym elemencie.

Edmund na pewno będzie chciał sprawić niespodziankę. Jednak trzeba przyznać, że nie będzie to łatwe zadanie do zrealizowania. Owszem wygrał nie tak darmo chellenger w Indian Wells, ale w żadnym wypadku nie można porównywać tamtego pojedynku do tego dzisiejszego. Warto jest chociażby przypomnieć wcześniejsze jego występy w Brisbane oraz Australian Open, gdzie odpadał w pierwszych rundach.

Podczas tej imprezy wygrał dwa mecze, ale trzeba też podkreślić, że nie miał zbyt mocnych rywali. Ponieważ zwycięstwa nad Jarrym czy Albotem żadnego większefog wrażenia nie robią.

Odbierz darmowy bonus bez wpłaty. Kod promocji BETONLINE

Krajinovic – Nadal

Do niespodzianki również nie powinno dojść podczas pojedynku Krajinovica z Nadalem. Rafa pod każdym względem góruje nad swoim rywalem. O potencjale czy możliwościowi czego zawodnik nie trzeba chyba nikomu mówić. Nadal zanotował sporą niespodziankę w Acapaluco, gdzie to odpadł niespodziewanie w drugiej rundzie. Jednak w tej imprezie nie miał żadnych problemów z zanotowaniem zwycięstwa. Bez najmniejszych problemów wygrywał swoje boje, gdzie to wygrywał spotkania z Donaldsone i Schwartzman. Można powiedzieć, że Nadal nie zdączył się w tych pojedynkach nieco się zmęczyć, ponieważ na przestrzeni tych dwóch pojedynków stracił sześć gemów!!

Krajinovic owszem sprawił sporą niespodziankę w trzeciej rundzie. Pokonał niespodziewanie Medvedeva 2-0. Jednak też trzeba podkreślić, że Rosjanin zaprezentował się bardzo słaby pojedynek. Jednak teraz Filip sam dobrze wie z jakim zawodnikiem przyjdzie mu walczyć. Myśląc nawet o wygraniu jednego seta będzie musiał walczyć o każdą piłkę do samego końca. Nie będzie to też takie ładne, bo Rafa jest bardzo dobrze przygotowany fizycznie. Rozrzuca swojego rywala po korcie. A z takim tempem pojedynku Krajinovic nie powinien dać sobie rady.

Spotkania z Indian Wells można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Edmund – FedererDW 0-21.56STS
Krajinovic – NadalDW 0-21.32STS
Poprzedni artykułWiększe wygrane z Fortuną o 14% na Ligę Mistrzów
Następny artykułKoszykówka: Elan Bearnais – Boulazac – 15 marca
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.