Na piątek 26 kwietnia zaplanowano początek dwóch spotkań 1/8 finału Mistrzostw Świata w snookerze, gdzie to swoje pojedynki rozegrają Maguire vs Cahil oraz Wiliams vs Gilbert.


Darmowe typy wraz z analizą z snookera – Mistrzostwa Świata

Darmowe typy wraz z analizą z snookera – Mistrzostwa Świata

Maguire – Cahill

Trzeba przyznać, że ten mecz ma tylko jednego faworyta. Rzecz jasna jest im Maguire. Owszem może dyspozycja tego zawodnika nie jest najlepsza. Jednak możliwości, ogranie czy doświadczenie ma znacznie większe od swojego rywala. W pierwszej rundzie Szkot mierzył z wymagającym chińczykiem Pengfeiem, gdzie to udało mu się wygrać. Jednak pojedynek był bardzo wyrównany i zakończył się w decydującej partii.

Cahil trzeba podkreślić, że sprawił ogromną niespodziankę w poprzedniej rundzie, gdzie to pooknał O’Sulivana. Jednak dobrze wiadomo jakim zawodnikiem jest Osa, który potrafi grać jak z nut i przegrać z każdym. Lecz takie zwycięstwo na pewno dały duża pewność siebie dla Anglika, który musiał przechodzić przez kwalifikacje. Lecz zwycięstwa nad takimi zawodnikami jak Higgison, Hiolt czy udge żadnego wrązenia nie robią,a były to przecież mocno wyrównane pojedynki.

Jednak faworytem tego boju niewątpliwie jest Maguire, który jest znacznie mocniejszym zawodnikiem od swojego rywala. Jeżeli zaprezentuje się na swoim poziomie to powinien pewnie wygrać.

Odbierz darmowy bonus bez wpłaty. Kod promocji BETONLINE

Williams – Gilbert

Popularny Borsuk to obecnie trzeci snookerzysta na świecie, a jego najbliższy jest sfalsyfikowany na szesnastej pozycji. Mark zaprezentował się już dobrze w pierwszej rudnzie, gdzie to nie miał łatwego rywala, a był im Gould, który lubi poprzeciągać i grac na nerach rywala. Jednak Mark wygrał ten pojedynek 10-7. Chociaż wcześniej trzeba przyznać, że nie były to zbyt dobre wyniki.

Gilbert natomiast również nic wybitnego nie prezentuje, a do tego niezwykle ciężko gra mu się z Markiem. Ponieważ na pięć ostatnich pojedynków bezpośredni to właśnie wszystkie wygrał Borsuki teraz również będzie chciał dopisać kolejne zwycięstwo. A niewątpliwie ma wszystkie atuty, żeby to zrobić. Może nie będzie to szybkie spotkanie, ale ostatecznie górą powinien być Williams.

MeczTypKursBukmacher
Maguire – Cahill11.33Forbet
Williams – Gilbert11.34Forbet
Poprzedni artykułBonus 25 PLN do obioru u bukmachera Forbet – 25 kwietnia
Następny artykułTotalbet zmniejsza przegrane na Premier League
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.