W środę w ramach rozgrywek Veikkausliiga piłkarze KTP podejmą zawodników HIFK. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:30. Zapraszamy na analizę!

Veikkausliiga: KTP – HIFK

Veikkausliiga: KTP – HIFK

KTP to jeden z kandydatów do spadku. Obecnie po pięciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie tylko cztery punkty i lokują się na dziesiątej pozycji w tabeli (na dwanaście możliwych).

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Ilves. Rywale byli faworytami tego starcia. Wygrali 2:0, a niewykorzystali także dwóch rzutów karnych.

HIFK to lepsza kadrowo drużyna, ale oni także nie będą walczyć o czołowe lokaty. Aktualnie zajmują szóste miejsce w ligowej tabeli, mając po pięciu rozegranych meczach osiem punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Inter Turku. Rywal jest oczywiście wymagający, ale mało kto spodziewał się, że dostaną takie lanie. Mecz zakończył się zwycięstwem przeciwników 4:1.

Oba zespoły są przeciętniakami w lidze fińskiej. Jest w nich mało jakości. W tym sezonie oba zespoły tylko po jednym meczu notowały over 3,5. W bezpośrednim meczu także spodziewam się małej liczby goli.

MeczTypKursBukmacher
KTP – HIFK-31,31LVBet
Poprzedni artykułMecz Towarzyski: Czechy – Albania (Typ i Analiza)
Następny artykułWyszejszaja Liha: Sławija Mozyrz – FC Mińsk (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.