W środę w ramach rozgrywek Veikkausliiga piłkarze KTP podejmą zawodników Ilves. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:30. Zapraszamy na analizę!

Veikkausliiga: KTP – Ilves

Veikkausliiga: KTP – Ilves

KTP to słaba drużyna, która notuje kolejne porażki. Obecnie po ośmiu ligowych kolejkach mają na swoim koncie tylko cztery punkty i lokują się na jedenastej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami liderującego w tabeli HJK. Rywal był to nich bezlitosny. Oddali w tym meczu tylko jeden celny strzał i polegli 0:2. Była to ich piąta porażka z rzędu.

Ilves to z kolei solidna ligowa drużyna. Aktualnie zajmują siódme miejsce w ligowej tabeli, mając po dziewięciu rozegranych meczach trzynaście punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie zawodnikami drugiego w tabeli Inter Turku. Rywale wyszli dosyć szybko na prowadzenie, ale gracze Ilves wygrali ostatecznie ten mecz 2:1, przerywając serię trzech kolejnych porażek.

Teraz drużyna Ilves będzie mogła pójść za ciosem, ponieważ ich rywal jest w fatalnej dyspozycji i nie zapowiada się na to, aby mieli przełamać się z solidnym zespołem gości. Ilves ma szanse na dobre wyjść z kryzysu i uważam, że wygrają ten mecz.

MeczTypKursBukmacher
KTP – Ilves21,50Fortuna
Poprzedni artykułEURO: Anglia – Niemcy (Typ i Analiza)
Następny artykułFreebet i cashback czym są i jak z nich skorzystać
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.