W sobotę w ramach rozgrywek Vysshaya Liga piłkarze Istiqlol Dushanbe podejmą zawodników Kuktosh. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 14:00. Zapraszamy na analizę!

Vysshaya Liga: Istiqlol Dushanbe – Kuktosh

Vysshaya Liga: Istiqlol Dushanbe – Kuktosh

Istiqlol Dushanbe to zespół z najwyższej półki. Jest to aktualny mistrz kraju i zdecydowanie najlepszy zespół. W poprzednim dwudziestu jeden ligowych kolejkach zdobyli pięćdziesiąt jeden punktów i wyprzedzili drugi w tabeli Khujand, o piętnaście punktów co jest przepaścią.

Obecnie po trzech ligowych kolejkach maja na swoim koncie siedem punktów (dwa zwycięstwa i jeden remis) i przewodzą w ligowej tabeli. W poprzedniej kolejce zremisowali u siebie z piłkarzami drugiego w tabeli Khtlonu 2:2.

Khujand to murowany faworyt do zajęcia czołowego miejsca na koniec sezonu.  Aktualnie zajmują czwarte miejsce w ligowej tabeli, mając po trzech rozegranych meczach pięć punktów na swoim koncie (jedno zwycięstwo i dwa remisy).

W ostatnim meczu zremisowali u siebie z zawodnikami czwartego w tabeli Khujndu 1:1.

W poprzednim sezonie piłkarze Istiqlol Dushanbe zremisowali u siebie bezbramkowo z zawodnikami Khujndu. W tym sezonie nie spodziewam się takiego wyniku. Oba zespoły nie przegrały jeszcze w tym sezonie i oba grają bardzo ofensywnie, w związku z czym myślę, że w tym meczu padnie kilka goli.

MeczTypKursBukmacher
Istiqlol Dushanbe – Kuktosh +2,51,36Totolotek
Poprzedni artykułVysshaya Liga Reserve: Sławija Mozyrz 2 – FC Mińsk 2 (Typ i Analiza)
Następny artykułWyszejszaja Liha: Isłacz Mińsk – FK Witebsk (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.