W czwartek w ramach rozgrywek Vysshaya Liga Reserve piłkarze Neman 2 podejmą zawodników Biełszyna 2. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 14:00. Zapraszamy na analizę!

Vysshaya Liga Reserve: Neman 2 – Biełszyna 2

Vysshaya Liga Reserve: Neman 2 – Biełszyna 2

Rezerwowa drużyna Nemanu spisuje się jak dotąd bardzo dobrze. Po trzech ligowych kolejkach mają na swoim koncie siedem punktów (dwa zwycięstwa i jeden remis) i lokują się na drugim miejscu w ligowej tabeli.

W poprzedniej kolejce po raz pierwszy stracili punkty. Zremisowali na wyjeździe z piłkarzami Szachciora Soligorsk 1:1. Wyjazdowy remis z ligowym średniakiem nie jest raczej podstawą do niepokoju i piłkarze Neman liczą zapewne na kolejne dobre mecze.

Biełszyna 2 gra jak dotąd znacznie gorzej. Aktualnie zajmują dziewiąte miejsce w ligowej tabeli, mając po trzech rozegranych meczach trzy punkty na swoim koncie, które zdobyli, odnosząc jedno zwycięstwo i dwukrotnie przegrywając.

Wygraną odnieśli w ostatnim meczu, kiedy to pokonali u siebie zawodników najsłabszego w lidze FK Gorodeja 4:0. W kolejnym meczu będzie im jednak trudno zdobyć punkty.

Gospodarze od początku sezonu prezentują się wyśmienicie, a rywale w ostatnim meczu odnieśli zwycięstwo, ale grali u siebie ze słabeuszem, a wcześniej notowali same porażki. Dlatego też uważam, że Neman zgarnie trzy punkty w tym meczu.

MeczTypKursBukmacher
Neman 2 – Biełszyna 2 11,30STS
Poprzedni artykułPewny bonus na E-sport co tydzień od STS – 25 PLN dla każdego gracza.
Następny artykułMecz Towarzyski: Landskrona – Eskilsminne (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.