W piątek w ramach rozgrywek Vysshaya Liga Reserve piłkarze FSławija Mozyrz 2 podejmą zawodników FC Mińsk 2. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 14:00. Zapraszamy na analizę!

Vysshaya Liga Reserve: Sławija Mozyrz 2 – FC Mińsk 2

Vysshaya Liga Reserve: Sławija Mozyrz 2 – FC Mińsk 2

Sławija Mozyrz 2 to klub, który początek sezonu ma fatalny. Obecnie po pięciu ligowych kolejkach mają oni zaledwie trzy punkty na swoim koncie (jedno zwycięstwo i cztery porażki) i lokują się na odległym czternastym miejscu w ligowej tabeli (na szesnaście drużyn).

W poprzedniej kolejce przegrali na wyjeździe z piłkarzami Isloch Mińks 0:3 i była to ich już trzecia kolejna porażka. Raczej trudno wypatrywać pozytywów w ich grze.

FC Mińsk 2 gra znacznie lepiej, a ich kibice mają prawo mieć powody do zadowolenia. Aktualnie zajmują czwarte miejsce w ligowej tabeli, mając po pięciu rozegranych meczach, aż dziesięć punktów na swoim koncie, które zebrali, notując trzy zwycięstwa, jeden remis i jedną porażkę.

W ostatnim meczu zanotowali pierwszą porażkę, przegrywając na wyjeździe z piłkarzami drugiego w tabeli Ruchu Brześć 1:3.

W poprzednim sezonie piłkarze Sławija Mozyrz przegrali u siebie z zawodnikami FC Mińsk 1:3. W nadchodzącym meczu spodziewam się podobnego wyniku, ponieważ zespół gości prezentuje się znacznie lepiej i powinni oni odnieść zwycięstwo.

MeczTypKursBukmacher
Sławija Mozyrz 2 – FC Mińsk 2 2(DNB)1,22Totolotek
Poprzedni artykułLiga Primera: Diriangen – Juventus Managua (Typ i Analiza)
Następny artykułVysshaya Liga: Istiqlol Dushanbe – Kuktosh (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.