W piątek w ramach rozgrywek Vysshaya Liga Reserve piłkarze Sławija Mozyrz 2 podejmą zawodników Żodzino 2. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Zapraszamy na analizę!

Vysshaya Liga Reserve: Sławija Mozyrz 2 – Żodzino 2

Vysshaya Liga Reserve: Sławija Mozyrz 2 – Żodzino 2

Sławija Mozyrz 2 to klub, który początek sezonu ma fatalny. Obecnie po siedmiu ligowych kolejkach mają oni na swoim koncie tylko cztery punkty, co jest słabiutki wynikiem i lokują się na czternastej pozycji w ligowej tabeli (na szesnaście drużyn).

W poprzedniej kolejce zremisowali na wyjeździe z piłkarzami FK Wietebsk 1:1, czym przerwali serię czterech kolejnych porażek. Jednak od pięciu kolejek nie potrafią odnieść zwycięstwa.

Rezerwowy zespół Żodzino zaczął ten sezon całkiem nieźle. Z biegiem czasu stawali się coraz bardziej przeciętni. Aktualnie zajmują ósme miejsce w ligowej tabeli, mając po siedmiu rozegranych meczach jedenaście punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu przegrali na wyjeździe z zawodnikami drugiego FC Mińsk 1:3, ale taki wynik nie jest powodem do wielkiego wstydu, a wcześniej zanotowali dwa zwycięstwa z rzędu.

W poprzednim sezonie piłkarze Sławija Mozyrz zremisowali u siebie bezbramkowo z zawodnikami Żodzino. Tym razem także spodziewam się wyrównanego meczu, ale jeśli któraś z tym ekip ma wygrać, to raczej będą to goście.

MeczTypKursBukmacher
Sławija Mozyrz 2 – Żodzino 2 x21,47Totolotek
Poprzedni artykułK League 1: Ulsan Hyundai – Sangju Sangmu (Typ i Analiza)
Następny artykułK League 1: Incheon – Daegu (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.