W piątek w ramach rozgrywek Vysshaya Liga Reserve piłkarze Szachcior Soligorsk 2 podejmą zawodników Sławija Mozyrz 2. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13:00. Zapraszamy na analizę!

Vysshaya Liga Reserve: Szachcior Soligorsk 2 – Sławija Mozyrz 2

Vysshaya Liga Reserve: Szachcior Soligorsk 2 – Sławija Mozyrz 2

Rezerwowy zespół Szachciora Soligorsk gra jak na razie całkiem dobrze. Obecnie po ośmiu ligowych kolejkach mają oni na swoim koncie dwanaście punktów i lokują się na ósmym miejscu w ligowej tabeli.

W poprzedniej kolejce przegrali na wyjeździe z piłkarzami FK Witebsk 0:3 i była to ich druga kolejna porażka. Z drugiej strony były to ich dopiero pierwsze porażki w sezonie. Wcześniej byli niepokonani.

Sławija Mozyrz to klub, którego rezerwy grają w tym sezonie bardzo słabo. Aktualnie zajmują czternaste miejsce w ligowej tabeli, mając po ośmiu rozegranych meczach marne cztery punkty na swoim koncie, co jest mizernym rezultatem.

W ostatnim meczu przegrali u siebie z zawodnikami Żodzino 0:1 i już sześć meczów trwa ich serii meczów, w którym nie potrafią odnieść zwycięstwa.

Piłkarze Szachciora Soligorsk w poprzednim sezonie pokonali u siebie zawodników Sławiji Mozyrz 3:0. W tym sezonie powinno być podobnie. Gospodarze mają szansę się przełamać po dwóch słabszych meczach i lepszej okazji nie mogli sobie wymarzyć.

MeczTypKursBukmacher
Szachcior Soligorsk 2 – Sławija Mozyrz 2 11,23Fortuna
Poprzedni artykułWyszejszaja liha: Ruch Brześć – FK Smalawiczy (Typ i Analiza)
Następny artykułBundesliga: Augsburg – Wolfsburg (Typ i Analiza)
typy z piłki nożnej to dla niego chleb powszedni, ogarnia tę dyscypliną jak nie wielu innych. Wysoka skuteczność, świetny yield i bardzo rzetelne analizy bukmacherski z piłki nożnej.