Na najbliższy weekend zaplanowano kolejny wyścig w Formule 1. Tym razem kierowcy będą walczyć o wygrana w Gran Prix Chin. Natomiast bukmacher LvBet przewidział promocję, w której to zwiększa wygrane swoim graczom o 14%.

Bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% na Gran Prix F1 – Chin

Bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% na Gran Prix F1 – Chin

Udział w tej promocji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Swojego udziału w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani również się zapisywać. Jednak należy pamiętać, że w tej akcji biorą udział jedynie kupony zawarte poprzez aplikację mobilną bukmacherską. A jeżeli jej nie posiadasz, to pobranie i zainstalowanie zajmie Ci dosłownie chwilę.

Promocja obowiązuje do 14 kwietnia do godz. 15:00. I biorą udział w niej wszystkie zakłady w obrobię GOP Chin, tj. przedmeczowe, na żywo, pojedyncze oraz kombi. Jednak dotyczy to treningów, kwalifikacji jak i samego wyścigu.

Odbierz darmowy bonus bez wpłaty. Kod promocji BETONLINE

Bukmacher nie określa minimalnej stawki za jaką musi zostać zawarty kupon. Lecz trzeba pamiętać, że z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a dodatkowo Twój kupon został rozliczony jako wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 12%.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyp dnia z tenisa: Johnson – Galan Riveros- 11 kwietnia (czwartek)
Następny artykułDarmowe Typy z LOTTO Ekstraklasy na 13 kwietnia (sobota)
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.