Do końca marca bukmacher Forbet zwiększa wygrane swoim graczom. Wystarczy, że dokonamy zawarcia kupony w godzinach 6:00-12:00, aby liczyć na większą wygraną.

Forbet zwiększa wygrane o 14%

Forbet zwiększa wygrane o 14%

W promocji mogą wziąć udział Ci gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednej wpłaty.

Promocja obowiązuje do końca marca. Jednak co istotne w tym wszystkim trwa jedynie w godzinach porannych, tj. 6:00-12:00. I jedynie kupony, które zostaną zawarte w tym czasie są brane pod uwagę w promocji.

Chcąc wziąć udział tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać. Ponieważ wystarczy, że dodamy specjalnie zderzanie o kursie 1.14 z zakładki „Wygrywaj więcej 14%”. Poza tym na kuponie muszą znajdować się minimum 4 zdarzenia, gdzie kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 1.50. Zdarzenie specjalne jest liczone do kursu oraz ilości zdarzeń na kuponie.

Darmowy bonus bez depozytu w Fortunie Kod promocyjny: BETONLINE

Mamy pełny wybór jakie chcemy zawrzeć kupony. Ponieważ można obstawić zarówno kupony przedmeczowe jak i na żywo. Natomiast w promocji nie biorą udziały kupony, które mają zdarzenia z oferty sportów wirtualnych.

Stawka kuponu jest dowolna, ale środki muszą pochodzić z konta głównego. Ponieważ granie freebetami bądź środkami bonusowymi są wykluczone w tej promocji.

Rozliczenie kuponu „Wygrywaj +14%” następujące następnego dnia do godziny 13:00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBundesliga: Hannover – Leverkusen – 10 marca
Następny artykułForbet zwraca gotówkę za przegrane kupony. Nawet 700 PLN tygodniowo
Typy dnia od najlepszych w Polsce Typersów. Darmowe analizy bukmacherskie z piłki nożnej, tenisa, e-sport. Profesjonalne typy za darmo. Wysoka skuteczność i rzetelność analiz sportowych. Typersi na dzisiaj.